Laverda Dişli Aksamı

Motorlu araç ve tarım makinalarının birçok yerinde farklı özelliklere sahip dişliler kullanılmaktadır. Laverda biçerdöver dişli sistemleri için yedek parça satışlarını e-ticaret sitemiz üzerinden yapıyoruz. Laverda dişli aksamı ürünlere kullanım yerlerine göre değişmektedir. Dişli aksamı ürünlerini, kullanım yerlerine göre isimlendiriyor ve resimleri ile birlikte sizlere gösteriyoruz. Ürün sayfamızdaki resimlere bakarak ve ürün özelliklerini inceleyerek doğru ürünü satın almaya çalışabilirsiniz. Simge tarım olarak, orijinal ve doğru ürünleri sunuyoruz. Dişli Aksamı Ürünleri Motorlu araçlarda, dişli sistemleri, üretilen dönme hareketini başka bölümlere aktaran ve hareket devamlılığı sağlayan parçalardır. Laverda biçerdöverler, tarım alanlarında ürün hasadı yaparken tüm aksamları ile birlikte çalışmaktadır. Sitemizde, biçerdöverde kullanılan tüm dişli aksamlarını ve parçalarını bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan dişli türleri şunlardır;

  1. Laverda ana şaft dişli kutusu
  2. Kelebek dişlisi
  3. Gergi dişli
  4. Elevantör başı dişlisi
  5. Götürücü dişlisi
  6. Boğaz gergi dişlisi
  7. Ön merdane dişlisi
  8. Role dişlisi

Bu dişli sistemleri ile birlikte diğer bağlantı elemanlarını da sitemizde bulabiliyor ve birlikte satın alabiliyorsunuz. Ürün Desteği Türkiye’nin her yerindeki çiftçilere destek olabilmek için yedek parça satışlarımızı online olarak yapıyoruz. Orijinal ürün desteğini %100 olarak sunuyor ve satın alınan ürünlerin güvenli olmasını sağlıyoruz. Çağrı merkezimiz üzerinden verdiğimiz hizmetlerimizde, ürünler hakkında bilgilendirme ve satın alma hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli ürün desteğimizle birlikte tüm kullanıcılarımıza, ödeme kolaylığı ve güvenli ödeme desteğini de kesintisiz olarak sunuyoruz. Güvenilir hizmetlerimiz sitemizi inceleyerek görebilirsiniz.

Laverda Biçerdöverler

Tarımda makineleşmeye gidilmeye başlandıktan sonra Laverda biçerdöverler ülkemizin her bölgesinde çeşitli ürünlerin hasadında kullanılmaya başlamıştır. Makine sayısı arttıkça, bakım ve yedek parça ihtiyacı da artmaktadır. Simge tarım olarak, Laverda biçerdöver kullanıcılarına yedek parça desteği vermeye başladık. Tüm makine sahiplerinin ulaşabilmesi ve hızlı ürün satın alabilmesi için hizmetlerimizi online olarak veriyoruz. Dişli aksamları dahil Laverda biçerdöverde ihtiyaç olabilecek her türlü yedek parçanın orijinallerinin bulunduğu yer e-ticaret sitemizdir. Teslimat Koşullarımız Online sitemizden satın aldığınız her ürün kargo ile gönderilecektir. Ürün teslimleri, bayram ve tatil günleri haricinde yapılmaktadır. Ürünlerin teslimi, anlaşmalı olduğumuz kargo tarafından belirlenen garanti şartlarında yapılacaktır. Siparişini verdiğiniz ürün stoklarımızda yoksa hemen temin edilmeye çalışılacak ve süreç hakkında sizlere mail ile bilgi verilecektir. Online ödeme yaptığınızda, banka onayını aldıktan sonra ürünlerinizi 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Ürün Garantisi Sitemizden satın alınan ürünler için aksi bir durum söz konusu olmadıkça üretici firma garantisindedir. Ürünün garanti koşullarının geçerli olabilmesi için ürünü sağlam olarak teslim almanız gerekiyor. Bunun için kargo teslimlerinde kontrol önemlidir. Paket içerisinden çıkan ürünün hatalı olması durumunda ilk 7 gün içerisinde firmamız ile iletişim kurarak ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Hatalı ürünler yenisi ile değiştirilecek ve kargo ile tekrar gönderilecektir.

Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.