Laverda Biçerdöver

Tarım sektöründe aradığınız ürünleri bulabileceğiniz firmamız bünyesinde, Laverda biçerdöver ve yedek parça satışı gerçekleştiriyoruz. Son derece kaliteli üretimler yapan bu şirketin araçlarını ve araçlarına ait yedek parçaları şimdi kategorilerimizi inceleyerek bulabilir ve hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Simge Tarım olarak sizlere orijinal ürün satışı yapıyor ve Laverda’nın resmi satış bayisi olarak hizmet veriyoruz.

Neden Laverda Biçerdöver?

Laverda, biçerdöver üretimi yapan tek İtalyan şirketidir. 1873 yılında Pietro Laverda tarafından kurulan şirket, birkaç yıl içerisinde büyük bir sanayi devi olmuştur. Sektöründe kısa zamanda zirveye tırmanan bu firma, günümüzde de tarım sektörüne yönelik üretimler yapmaya devam etmektedir. Laverda’nın günümüzde ürettiği tarım makineleri ve yedek parçaları, inovatif ve teknolojik anlamda son derece gelişmiştir. Bu nedenle müşterilerimize, Laverda biçerdöverlerin bu son teknolojiyi baz alan üretimlerini değerlendirmeyi tavsiye ediyoruz. Simge Tarım olarak müşterilerimizin tarımsal alanda ihtiyaçlarını karşılayan bir altyapı oluşturarak, Laverda biçerdöverlerin resmi satışını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sitemiz bünyesinde bu kaliteli markanın üretimi olan tarım araçlarının yedek parçalarını da bulabilir ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Laverda Biçerdöver Ürün Yelpazesi

Laverda şirketi tarafından sunulan biçerdöver ürün yelpazesine sitemizin online siparişleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu araç seçenekleri ise;

  1. M400 serisi
  2. M400 LC serisi
  3. M300 serisi
  4. M300 LC serisi
  5. M200 / M180 modelleri
  6. Hillside modeli
  7. Rice modelidir

Bu araçları ve bu araçların yedek parçalarının teminini Simge Tarım olarak gerçekleştiriyoruz. Sitemize üye olarak ve sepetinize seçtiğiniz ürünleri ekleyerek alışverişlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki farklı ödeme seçenekleriyle de, güvenli ve hızlı ödemeler yapabilirsiniz.

Laverda Biçerdöverlerin Özellikleri

Laverda biçerdöverler, farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. İnovatif modellerde yer verilen teknolojik özelliklerin başında kendinden itmeli, toplayıcı, yamaçlarda hasat yapma, enine ve boyuna otomatik tesviye sistemleri yer alıyor. Şirketin ürettiği hemen hemen her seri araçta düşük yakıt tüketimini destekleyen, ekonomik ve uzun ömürlü güç motorlarına yer veriliyor. Bu tip motorlar, bakım ve kullanım üzerinde olumsuz etki yaratmayan ve atmosferik emisyonu azaltan bir yapıya sahip olduklarından, yakıt kullanımı daha verimli bir şekilde gerçekleşiyor. Araçlarda maliyetleri düşüren EGR ve SCR teknolojilerine de yer verilebiliyor. Bu teknik özellikleri göz önünde bulundurduğunuz zaman, Laverda biçerdöverlerin son derece kullanışlı tarım araçları oldukları görülmektedir. Laverda Biçerdöver Resmi Satış Bayisi Tarım sektörüne kaliteli ürünler sağlama amacıyla kurulan firmamız, Laverda biçerdöverlerin ve bu araçların yedek parçalarının satışını gerçekleştirmektedir. Resmi satış bayisi olarak hizmet verdiğimiz için, ürünlerimiz garantili ve orijinal ürünler olarak sizlere sunulmaktadır. Laverda şirketi tarafından üretilen kaliteli ürünleri ilk elden sunduğumuz firmamız bünyesindeki indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için şimdi sitemizde üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik açan müşterilerimiz, indirimlerden de kolay bir şekilde haberdar olabilmektedirler.

Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 359 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.