Laverda Aks Aksamı

Tarım makinaları sürekli arazide çalıştığı için aks ve direksiyon aksamları parçalarının sağlam ve bakımlı olması gerekir. Laverda biçerdöver kullanıcıları, her sezon öncesinde, araçlarının, aks sistemlerinin bakımlarını yapar ve gerekli yağlamaların yapılmasını sağlarlar. Bakım yapılırken, hasarlı ürünler değiştirilir. Simge Tarım olarak Laverda biçerdöver araçları için her türlü desteği sağlıyoruz. Laverda aks aksamı ürünlerinin satışlarını yapıyor ve kullanıcılara orijinal ürünler sunuyoruz. Aks aksamının sağlam olması, araçların arazide rahat hareket etmesini sağlayacaktır.

Aks Aksamı Ürünleri

Laverda biçerdöverler için aks aksamı ürünlerini sitemizden indirimli fiyat seçenleri ile hem hızlı hem de güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünleri, aynı gün kargoya teslim ederek, 3 gün içerisinde elinizde olmasını sağlıyoruz. Sektörümüzde güvenilir bir firma olarak tüm hizmetlerimiz için garanti veriyoruz. Laverda biçerdöver aks ürün çeşitlerinden satın alabilecekleriniz şunlardır;

  1. Arka sağ aks
  2. Arka sol aks
  3. Arka aks poyrası
  4. Arka teker aks

Simge Tarım garantisi ile ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz. Sitemizde yer verdiğimiz tüm ürünler üretici firma garantisindedir ve garanti kapsamında ürün değişimleri sorunsuz olarak yapılmaktadır. Garantili Hizmetlerimiz Online satış sitesi hizmetlerimizde, tüm müşterilerimize orijinal ürün garantisini ve güvenli ödeme garantisini veriyoruz. Sitemiz e-bülten aboneliğini oluşturanlar, ürün seçeneklerimiz ve ürünlerin özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabiliyor. Müşterilerimize ürün satış işlemleri sonrasında, gerek duyulması durumunda iade ve değişim hakları tanıyoruz. Her kullanıcımızın yapacağı ödeme işlemlerini güvence altına alıyor ve kredi kartı bilgilerinin paylaşılmasının ya da sitemiz üzerinden başkalarının eline geçmesini önlüyoruz.

Laverda Biçerdöver Parçaları

Laverda biçerdöver tarım makinaları ülkemizin farklı bölgelerinde ürün hasat işlerinde kullanılmaktadır. Hasat döneminde makinaların arızalarının kısa sürede tamir edilmesi için online sitemiz üzerinden yedek parça satış hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Sitemizden satın alınan aks aksamı, dişli, kayış ya da diğer aksam ürünlerini ödeme onayından sonra en hızlı şekilde gönderiyoruz. Hızlı kargo hizmetimiz ile en uzak yere bile 3 gün içerisinde ulaştırıyoruz. Ürünlerin İncelenmesi ve Seçilmesi İnternet sitemiz alışveriş bölümünde, Laverda biçerdöver, kategori başlığı seçilir ve açılan alt başlıklara bakarak alınacak ürün belirlenir. Alt başlık seçildiğinde ürün sayfası açılacaktır. Burada ürün resimleri seçildiğinden, ürüne ait tüm özelliklerin yer aldığı sayfaya ulaşırsınız. Ürünün özelliklerini inceledikten sonra sepete ekleyerek, satın alacağınız ürünü seçmiş olursunuz. İşlem adımlarını takip ederek satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Teslimat ve İade Satışını yaptığımız tüm ürünlerin teslimini kargo ile gerçekleştiriyoruz. Anlaşmalı kargo firması teslim aldığı ürünleri, 1 ila 3 gün içerisinde teslim adresine ulaştırıyor. Ürünleri teslim aldıktan sonraki ilk 7 gün içerisinde canlı destek sipariş hattı numaramız üzerinden bizlere ulaşarak iade işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Olağanüstü durumlarda bile 30 gün içerisinde sizlere teslim edilmemiş olan ürünlerin ödemelerini eksiksiz olarak iade ediyoruz.

Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.