Haşpay Malzemeleri

Balya makinalarının arızalarının kısa sürede giderilmesi ve ihtiyaç duyulan yedek parçaların temin edilebilmesi için online hizmet veriyoruz. Simge Tarım firması olarak, tarım sektöründe çalışmalar yapan ve balya makinası kullananlara orijinal yedek parça sağlıyoruz. Online sitemizden, haşpay malzemeleri türlerini satın alabilirsiniz. Balya makinaları, tamamen metal akşamlardan oluşan dayanıklı iş makinalarından birisidir. Ancak, kullanım aşamasında, aşınan ve bozulan parçaları olabilmektedir. Her hangi bir arıza oluştuğunda, aradığınız parçaları en kolay bulabileceğiniz yer Simge tarım online alışveriş sitesidir. Sitemiz üzerinden ya da firmamız ile telefon iletişimi kurarak, aradığınız ürünün siparişini hemen verebilirsiniz.

Haşpay Parçaları

Balya makinası ürünlerinde haşpay parçalarını sitemizde bulabiliyorsunuz. Tarım alanında kullanılan her türlü makinalar için bölümler oluşturarak, bu makinaların parçalarına yer veriyoruz. Balya makinası türleri için yedek parça listemiz çok geniştir ve aradığınızı bulabiliyorsunuz.

  Haşpay ürün çeşitlerimiz arasında şunlar yer alıyor;
 1. Haşpay ana mili pimli ara burcu
 2. Haşpay milleri kaması
 3. Haşpay, kontrollü açma kapama mili
 4. Haşpay askı pleyti
 5. Haşpay kazanı lastik takozu
 6. Haşpay tarağı
 7. Haşpay ön takozu
 8. Haşpay kulaklı iç saçı
 9. Haşpay şanzıman kovanı bilya yatağı

Ürün sayfasında daha fazla ürün çeşidine yer vermeye çalışıyor ve ürün türlerini sürekli yeniliyoruz. Kayıtlı müşterilerimize yeni ürünlerimiz hakkında sosyal medya ya da e-bülten üzerinden bilgiler veriyoruz. İndirimli Ürünler Balya makinanızın tamiri için aradığınız her türlü parçayı bulabildiğiniz online sitemizde sizlere ürünleri indirimli fiyat seçenekleri ile sunuyoruz. Ürün sayfasında ürünler ile birlikte gösterdiğimiz fiyat seçeneklerinin tamamı indirimli fiyatlardır. Ayrıca sitemizdeki, indirimdekiler bölümünü inceleyerek, indirim kampanyamızın tamamını inceleyebilir, ürün fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Üyelik Avantajı Sitemizde güvenli alışveriş hizmetleri sunabilmek için müşterilerimizin üyelik kayıtlarını oluşturmalarını istiyoruz. Üyelik hesabı bulunan kullanıcılar, setimizden alışveriş yaptıklarında ödedikleri tutara göre indirim kuponu kazanabiliyorlar. İndirim kampanyalarımız anlık takip edebiliyorlar. İndirim kuponlarını kullanarak, ucuza aldıkları ürünler için daha az ödeme yapıyor ve ürünleri en ucuz fiyata sipariş etmiş oluyorlar. Üyelik oluşturmak, tüm hizmetlerin güvenli alınmasını sağlamaktadır.

Balya Makinası

Simge tarım sitemizde oluşturulan ürün kategori başlıklarının ilk sırasında balya makinası gelmektedir. Balya makinaları ile ilgili, bağlama grubu, toplayıcı, yaba, ayna, haşpay, ayna mahruti, arış, şaft mafsal malzemeleri türleri ve tüm aksamlar yer alıyor. Ürünlerimizin tamamı için orijinal ürün garantisi veriyoruz. Ayrıca indirim kampanyaları ile sizlere daha ucuza ulaştırıyoruz. Sitemizden ürün satın aldığınızda, ürünün tahmini olarak ne zaman elinizde olacağını sizlere bildiriyoruz. Bildirilen tarih en son tarih olarak belirleniyor.

Hızlı Kargo Teslimatı

Müşterilerimize, mesafeli satış sözleşmesi kurallarına göre ürünleri kargo ile güvenli ve hızlı teslimat yapıyoruz. Türkiye’nin her yerine kargo ile teslimatlar mesafeye göre 1 ya da 3 gün içerisinde yapılmaktadır. Teslim alırken ürünlerin hasar görüp görmediğini kontrol ettikten sonra teslim almalısınız.

Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.