Ayna Mahruti Malzemeleri

Balya makinalarında kullanılan ayna mahruti dişlileri, spiral konik dişli adıyla bilinir. Ancak konik dişli sistemlerine benzese de farklı tasarımı vardır. Kullanım yerine göre de değişmekte ve ayna mahruti dişlileri üzerine aynı anda birde fazla dişli temas edebilmektedir. Balya makinalarında önemli bir parçadır ve bu parçanın yedek parça olarak satışını Simge Tarım olarak bizler online sitemiz üzerinden satıyoruz. Balya makinaları bölümünde ayna mahruti malzemeleri alt başlığımız bulunmaktadır. Bu bölümden ürün seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz. Dişli sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişim kurabilir ve sitemizi inceleyerek, farklı bilgileri ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sitemiz

Simge Tarım markası olarak, tarım sektörünün ihtiyacı olan ürün türlerinde yedek parça satışlarını e-ticaret sitemiz üzerinden sağlıyoruz. Online hizmetlerimiz ile Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Faklı ürün türlerinde hizmet veriyor ve e-ticaret sitemizde, makine türlerine göre kategorilerimiz bulunmaktadır.

 1. Balya makinası
 2. Laverda biçerdöver
 3. New holland biçerdöver
 4. Massey ferguson
 5. Fent biçerdöver
 6. Çayır biçme ve ot toplama

Bu ana başlıklar altında, parça türlerine göre alt başlıklar da bulunmaktadır. Ayna mahruti dişli malzemeleri, balya makinası kategorisi içerisinde yer alıyor. Tüm kategori bölümlerini inceleyebilir ve ürün seçerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Ürün Sıralama Online sitemize giriş yaptığınızda, kategori bölümünden ürün seçerek ürün sayfasındaki tüm ürünleri bir arada görebilirsiniz. Ürün seçiminizi kolaylaştırabilmek için ürün sayfası üst tarafına “varsayılan sıralama” menüsü ekledik. Burada;

 1. Varsayılan sıralama
 2. Alfabetik A – Z
 3. Alfabetik Z – A
 4. Eskiden yeniye
 5. Yeniden eskiye
 6. Fiyatı artan
 7. Fiyatı azalan
 8. Puana göre
 9. Rastgele

Sıralama seçenekleri bulunmaktadır. İstediğiniz seçenek ile sıralama yapabilir ve ürün seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Online Hizmetlerimiz e-ticaret sitemiz üzerinden sunduğumuz online hizmetlerimiz kapsamında, tarım makinaları için her türlü yedek parça temininde bulunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek makinaları için ihtiyaç duydukları parça özel siparişlerini verebilirler. Siparişe göre parça imalatı yaparak ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Tüm tarım makinaları için orijinal yedek parça bulundurarak, satın alma işlemlerinin güvenli yapılmasını sağlıyoruz. Sipariş Oluşturma Simge Tarım olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve güvenli hizmet vermeye çalışıyoruz. Sitemizde bulunan ürünlerden seçim yaparak, siparişinizi hemen oluşturabiliyorsunuz. Oluşturmuş olduğunuz siparişlerinizi onaylayabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor. Ürünleri sepete ekleyebiliyor, sepete güncelleyebiliyor ve ödeme işlemlerinizi online olarak yapabiliyorsunuz. Sipariş onayınızı aldıktan sonra ürünlerin size güvenli bir şekilde ulaşması için özel olarak ambalajlıyoruz. Ürün gönderimlerini kargo ile yapıyoruz. Ürün Teslimi Online sipariş oluşturarak, satın aldığınız ürünleriniz, kargoya teslim edildikten sonra 3 gün içerisinde adresinize teslim edilecektir. Özel sipariş ürünlerde imalat süresi kargoya teslimi belirleyecek ve bu konuda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Normal şartlar dışında 4 ila 30 gün sonrasında teslim edilmemiş olan ürünlerin tüm ödemelerini müşteriye iade ediyoruz.

Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.